ارسال رایگان آگهی

قوانین و مقررات

شرایط استفاده از خدمات رادیو استخدام

رادیو استخدام که به عنوان واسط و پل ارتباطی میان کاربران، کارفرما و کارجو است، در صدد ایجاد بستری مناسب برای نمایش و انتشار آگهی ها و خدمات مورد نیاز به کارجویان و کارفرمایان است. استفاده از خدمات این وب سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و رعايت قوانين از سوی کاربران (کارفرما و کارجو) تلقی می‌شود. قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به روزرسانی می‌شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده کاربران است. بديهی است کليه کاربران موظف به پذيرش و رعايت قوانين وبسايت ميباشند.

لطفا به دقت مطالعه نمایید:

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های رادیو استخدام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات مرتبط است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سایت رادیو استخدام در ایران مدیریت‌شده و کلیه سرورها و اطلاعات  نیز در داخل ایران نگهداری میگردند. بر طبق سیاست امنیت اطلاعات، رادیو استخدام متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار ندهد.

رادیو استخدام عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وب سایت تضمین نمی‌ کند. آگهی‌دهنده و دنبال کنندگان بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات، مسئولیتی متوجه رادیو استخدام نیست.

 

تعهدات آگهی دهنده

درج آگهی در سایت «رادیو استخدام» به معنای قبول کلیه قوانین و مقررات مندرج در این صفحه است. و آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در رادیو استخدام تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود. در غیر اینصورت رادیو استخدام در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی مسئولیتی نخواهد داشت.

هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و رادیو استخدام در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تشخیص کارشناسان درج آگهی « رادیو استخدام » ملاک عمل بوده و آگهی دهنده حق رد و اعتراض بر تشخیص کارشناسان را ندارد. در صورت اختلاف نظر در مورد تعداد ردیف‌های شغلی، نظر کارشناس ملاک عمل است.

رادیو استخدام مختار است هر زمان در صورت وجود شائبه و هر گونه کلاهبرداری یا اخد وجه بدون مجوز توسط آگهی دهنده و کلیه روندهای غیر معمول در فرآیند استخدام از ادامه انتشار آگهی ممانعت کرده و با آگهی دهنده از طریق مراجع قانونی برخورد نماید.

 

تعهدات و شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ در رادیو استخدام استفاده می‌کنند.

رادیو اسختدام با وجود آنکه تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید.

رادیو اسختدام هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، را در این سایت بر عهده نمی‌گیرد.

رادیو اسختدام تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد.

رادیو اسختدام هیچ نوع رابطه حقیقی و یا حقوقی با اشخاص و شرکتهایی که آگهی در سایت درج می کنند ندارد. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط ما ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

رادیو اسختدام جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند.


رادیو استخدام مى تواند با بروز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این شرایط و الزامات را مورد تجدید نظر قرار دهد. بنابراین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.

تاریخ آخرین به روز رسانی: ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶