قهوه ریو

ویژه
58626-021 58626-*** نمایش
info@rio.coffee
فرصت شغلی - 1

درباره شرکت

یک قرن خاطراه با بوی قهوه در چهارراه استانبول

از زمان تاسیس ریو در سال 1311 هجری شمسی توسط یک بانوی ارمنی از اجداد ما، نزدیک به یک قرن است که افتخار همراهی با شما را داریم و بعنوان اولین تولید کننده قهوه در ایران به این همراهی می بالیم. بسیاری از مشتریان ما از زمان کودکی به همراه پدر و مادر یا بعضاً پدربزرگ و مادربزرگ خود برای خرید قهوه به فروشگاه ما آمده اند و امروز با مرور خاطراتشان در زمان خرید، شعف دوچندان به همکاران ما هدیه می دهند. در طول نود سال گذشته بسیاری از برندهای بزرگ ایرانی بدلیل ناملایمات پیش آمده در مسیر حرکت خود از بین رفته اند اما ریو به پشتوانه همراهی شما استوار و پابرجاست و قدردان همراهیتان در طول 3 نسل گذشته است.

مهمترین دلیل بقاء، ماندگاری و پیشرفت ریو توجه به کیفیت و خواسته های شما و استفاده از ابزارهای روز برای تامین مناسب تر نیازهای مشتریان خود است. برای پاسخ دادن به نیازهای شما عزیزان و به پاس قدردانی از همراهی ارزشمندتان در این سالهای طولانی، تلاش کرده ایم تا هرآنچه برای نوشیدن قهوه نیاز دارید را با بهترین کیفیت و راحت ترین راه دسترسی ممکن برایتان فرآهم کنیم. به همین دلیل است که مرغوبترین نوع قهوه سبز (مواد اولیه قهوه) را از کشورهای تولید کننده تهیه می کنیم، با فرمول خاص ریو در کارخانه فرآوری می کنیم و از طریق ابزارهای مختلف مانند سفارش تلفنی، فروشگاه اینترنتی یا فروش حضوری در اختیار شما قرار می دهیم تا به راحتی خرید کرده و طعم اصیل انواع قهوه را تجربه کنید.

برای نوشیدن قهوه علاوه بر دانه یا پودر آن به ابزارهایی مانند وسایل دم آوری و نیز اطلاعات برای نحوه صحیح دم آوری نیاز دارید. این موضوع هم مد نظر داریم و به همین دلیل کاربردی ترین ابزارها را به همراه آموزش های لازم برایتان فرآهم کرده ایم تا به راحتی بتوانید در منزل یا محل کارتان مانند یک باریستای حرفه ای قهوه درست کنید و از نوشیدن آن به همراه عزیزانتان لذت ببرید.

نمونه کار

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “قهوه ریو”

امتیاز شما برای این لیست