رادیو استخدام > بلاگ > سختی های راه‌ اندازی استارت‌ آپ از زبان جوزف کندی

سختی های راه‌ اندازی استارت‌ آپ از زبان جوزف کندی

سختی های راه‌ اندازی استارت‌ آپ از زبان جوزف کندی

در هنگام راه‌ اندازی استارت‌ آپ با سختی‌های فراوانی مواجه می‌شوید که فقط با نیروی انگیزه و پشتکار می‌توانید آنها را پشت سر بگذارید. در این راه نسبتا دشوار می‌توانید از تجربه‌های کسانی که قبل از شما این مسیر ناهموار را پیمودند کمک بگیرید. جوزف کندی ، بنیان‌گذار Content Pathway، یکی از افرادی است که تجربه ارزشمندی در راه‌اندازی استارت‌آپ دارد. او از راه‌اندازی کسب و کار خودش برای ما می‌گوید:
یک روز برای صرف ناهار از شرکتی تازه در آن استخدام شده بودم خارج شدم. در راه رستوران بودم که تصویر خودم را در آینه بغل ماشین دیدم. از اینکه تا این حد غمگین و مأیوس بودم متعجب شدم. غذایم را تحویل گرفتم اما نتوانستم آن را بخورم و گریه‌ام گرفت.
در طول چند ماه گذشته برای یک شرکت زیست-محیطی پیشرفته دور کاری می‌کردم. توانستم اطلاعات زیادی در مورد محیط زیست بدست آورم و با بازاریابی دیجیتال آشنا شدم. توانستم ترفند‌های تجارت را یاد بگیرم و با افراد خوبی که زمینه کاری مشابه‌ای داشتیم دوست شوم. اما اوضاع به این خوبی نماند و از شغلم خارج شدم و در شرکتی استخدام شدم که هیچ علاقه ای به کار در آن نداشتم. برای بدست آوردن پول بی انگیزه بودم و دوست داشتم به شغلی مرتبط با محیط زیست بروم. یک روز که تحمل این وضع را نداشتم به دفتر رئیس رفتم.گفتم نمی‌توانم ادامه دهم.
قصد داشتم کار جدیدی را شروع کنم. وبسایت خودم را راه انداختم. یک دامنه خریدم و وبسایت را ثبت کردم. برای یک مدت طولانی شبانه روزی کار می‌کردم. برای خودم تبلیغات کردم، من مشاور کپی-رایت هستم. من دنبال کسانی که محتوای زیاد تولید کنند نبودم. من دنبال مشتریانی بودم که انگیزه برای شروع می‌خواستند و نمی‌دانستند کارشان را از کجا شروع کنند.
چند ماه اول سخت گذشت. تقریبا ۴ ماه طول کشید تا روند کار را یاد بگیرم. حدود ۶ ماه هیچ جایی برای خوابیدن نداشتم. برای خوابیدن به خانه دوستان و آشنایان می‌رفتم. به مرور برای گرفتن پروژه به شهر ها و کشورهای مختلف سفر می‌کردم. درآمد خوبی بدست می‌آوردم، اما به هیچ وجه هزینه اضافه نمی‌کردم. بلیط ها را یک طرفه می‌خریدم و مدتی را در آن شهر می‌ماندم تا به شهر دیگری برای گرفتن پروژه سفر کنم. در آخر توانستم با تلاش تمام وقت و انگیزه‌ای که داشتم به هدف خودم برسم.تمام این مدت تنها علاقه‌ام به کارم باعث شد انگیزه خودم را از دست ندهم.

با رادیو استخدام همراه شوید و جدیدترین فرصت های شغلی را دنبال کنید!

استخدام تهرانمی توانید نظر خود را ارسال کنید...