ارسال رایگان آگهی

اپلیکیشن رادیو استخدام – استخدام تهران

اپلیکیشن رادیو استخدام – استخدام تهران اولین اپلیکیشن تخصصی در حوزه اطلاع رسانی از فرصت های شغلی تهران بزرگ می باشد،با توجه به گسترش روز افزون استفاده از انواع تلفن های هوشمند و نیاز کاربران ؛ برآن شدیم نسخه اولیه اپلیکیشن رادیو استخدام را در پلتفرم اندروید را منتشر کنیم، در آینده نسخه ios رادیو استخدام هم رونمایی خواهد شد، کاربران عزیز با نصب این اپلیکیشن می توانند از استخدام های روز تهران با خبر شوند.

به زودی در نسخه های آینده امکانات ویژه ای به این اپلیکیشن افزوده می گردد، توجه داشته باشید که با استفاده از «رادیو استخدام» می توانید به جدیدترین فرصت های شغلی و استخدامی استان تهران دست یابید، رادیو استخدام طیف گسترده ای از مشاغل حقیقی و حقوقی را پشتیبانی می کند، اطلاع رسانی از فرصت های جدید شغلی در سطح استان؛ وظیفه اصلی رادیو استخدام است زین سبب هر روز آگهی های جدید را می توانید در اپلیکیشن رادیو استخدام مشاهده کنید، نه استخدام های دیگر استان هارا!

آرزو و هدف تیم ما اشتغال زایی برای کارجویان عزیز می باشد، کارفرمایان محترم می توانند با ارسال اگهی شغلی ما را در این امر یاری نمایند.

ویژگی های اپلیکیشن رادیو استخدام – استخدام تهران

با نصب و دانلود اپلیکیشن رادیو استخدام ( استخدام تهران ) از تیم جوان رادیو استخدام حمایت نمایید؛ همچنین می توانید با ارسال نظرات خود مارا در امر بهبود عملکرد این نرم افزار یاری کنید.
با تشکر – تیم رادیو استخدام

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن رادیو استخدام از کافه بازار

اپلیکیشن رادیو استخدام - استخدام تهران | دانلود از کافه بازار